Zaferin Öyküsünü Anlattı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Zaferin Öyküsünü Anlattı

Mesaj  Admin Bir Ptsi Nis. 13, 2009 8:32 pm

Zaferin öyküsünü anlattı

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Altın Küre töreninden iki ödülle dönen Kate Winslet yönetmen eşi Sam Mendes’in objektifinin karşısında nasıl çalıştığını, yıllardır ödül almadan döndüğü törenden zaferle çıkışının öyküsünü anlattı.

Tempo‘nun yer verdiği röportajda Winslet “Ben yüzde yüz Anne Hathaway’in alacağını düşünüyordum. Şimdi bu gerçekten rüya gibi geliyor” dedi. Winslet, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü “Revolutionary Road” adlı filmi ile kucaklarken, “The Reader”daki rolü ise ona En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandırdı. “Revolutionary Road”da yönetmen koltuğunda oturan eşi Sam Mendes’le nasıl çalıştıklarını Winslet şöyle anlattı:
“Nasıl bir şey olacağıyla ilgili çok konuştuk. Ona, ‘Ya bana çok sinirlenirsen ya ben sana sinirlenirsem, ya bir gün çok kötü olduğumu düşünürsen? Söylediklerine çok dikkat etmek zorunda kalacaksın’ dedim. Korumacı hesaplar yapmadık. Benim için onunla çalışmak inanılmaz bir tecrübeydi. Kesinlikle bizi daha da yakınlaştırdı. Onun daha önce görmediğimi bir tarafını görebilme şansım oldu.
Onun tamamen farklı bir yanına ulaşabilmek bir hediye benim için.”
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://katewinsletfan.bosfforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön